Hakkımızda
Hakkımızda

Doğalgazın diğer yakıt türlerine göre daha temiz ve daha ekonomik bir yakıt olması, ülkemizde kullanılan ısı ve proses sistemlerinin doğalgaza dönüştürülmesine neden olmuş ve doğalgaz kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmıştır. 

 
Doğalgaz kullanımına yönelik yapılan tüm tesisatlarda, spesifik teknik mamul ihtiyacı ve bu mamullere yönelik teknik hizmet ihtiyacı her geçen gün önem kazanmıştır. Hem domestik hem de endüstriyel doğalgaz tesisatlarında regülasyon, kontrol ve ölçüm sistemlerine yönelik mamuller günümüzde en önemli mamuller konumuna gelmiştir. 
 
E-GAZ firması, 1986 yılından beri doğalgaz sektörünün içerisinde yer alan ve engin tecrübeye sahip Enis EKSEL tarafından 2003 yılında bu hizmeti yerine getirmek amacıyla kurulmuştur. E-Gaz'ın hizmet anlayışı sadece ekipman satışı ve temini ile sınırlı kalmayıp, satılan tüm mamullerde doğru sistem seçimi ile mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de yerine getirilmektedir. Bu hizmet anlayışı ve uluslararsı işbirlikleri ile e-Gaz sektörün en güvenilir firması olmayı başarmıştır.
 
E-GAZ, yüksek kalite ve hizmet standartlarının sürdürülebilirliğini, yapmış olduğu uluslararası işbirlikleri ile de pekiştirmiştir. Bugün, brülörlerlerde dünyaca ünlü RIELLO ve doğalgaz regülatörleri, filtreleri, el kurmalı selonoid valfleri ve brülör gaz manyetik valf ürünlerinde lider üretici İtalyan MADAS markalarının Türkiye distrübütörlüğü'nü yapmaktadır. 
 
Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip RIELLO ve MADAS ürünlerinin yanında, ürün kategorilerine göre Pietro Fiorentini, Tecno Control, ECA-Elster, Actaris, Kale Kalıp, Batusan, Dungs, Honeywell, Siemens-Landis, Pakkens, RMG, Tartarini, Maxitrol, GWF, Dresser, APQ, Imeter, GWF ve Chun Hui markalı mamullerde de hizmet verilmektedir. 
 
E-GAZ'ın sektördeki liderliği ve güvenilirliği, uzman kadrosu, müşterilerine verdiği teknik danışmanlık hizmeti, hızlı sevkiyat, sürekli stok bulundurma, satış sonrası hizmet organizasyonu ve etik ticaret ilkelerimizden ileri gelmekte olup, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.


E-GAZ 2013 TÜM HAKLARI SAKLIDIR